השירותים שלי

אז מה זה בעצם השילוב הזה? זהו טיפול ברפואה אסתטית המשלב בתוכו דאגה לבריאות הכוללת, הגופנית והרגשית על מנת להוציא את היופי הטבעי שלך מבפנים החוצה.
עם השנים והוספת נדבכי טיפול על גבי לימודי הרפואה הקונבנציונאלית, כמו – רפואה סינית, יוגה, הומיאופתיה ועוד – יצרתי קונספט של רפואה אסתטית שונה – זו הדואגת בעצם למכלול הגורמים המשפיעים על בריאותנו .
הסיבה לכך הינה כפולה – חלק מהסיבות התורמות להזדקנות העור נעוצות באורח החיים שלנו, כולל תזונה שאינה מותאמת לנו, חשיפה לשמש, סטרס, שינה מועטה או לא איכותית, חוסר בפעילות גופנית ועוד. מאידך, חלק מהטיפול ביופי שלנו דורש התייחסות לגורמים אלו.
ככל שנשפר את אורח החיים שלנו והטיפול שלנו בעצמנו- כך היופי הטבעי שלנו יראה יותר, העור ושאר הרקמות האחראיות על היופי שלנו יזדקנו לאט יותר ואף יבריאו ותוצאות הטיפולים האסתטיים שנקבל, ישמרו לאורך זמן.

עם השנים אנו שמות לב לכך שהעור שלנו נעשה דק יותר ופגיע לנזקי שמש, יובש וגורמים שונים נוספים. העור יכול להראות עייף ולא בוהק כפי שנראה בצעירותנו. כמה מהגורמים המעניקים לעור מראה בריא וצעיר הינו כמות סיבי הקולגן והאלסטין שבו המעניקים לעור את הגמישות (המאפשרת לנו למשל לקמט את הפנים בהבעה ולחזור לפנים חלקות במנוחה), כמות החומצה ההיאלורונית הטבעית שלנו, כמות רקמת השומן בעור ומתחתיו, כמות המים ברקמת העור ועוד. קיימים סוגים שונים של טיפולי מיצוק עור – טיפולים בעזרת מכשור ותכשירים שונים המבוצעים ע"י קוסמטיקאיות, הזרקת חומרים שונים המעודדים יצירת קולגן ואלסטין וכמובן מגוון תוספי תזונה המהווים את הבסיס ליצירת הקולגן. לאחר טיפול מוצלח שמתאים לך, העור יקבל ברק, הוא יראה יותר "תפוח", רענן וצעיר.

הסיבה העיקרית בגינה פונות אליי מטופלות ומטופלים היא קמטים! עם הגיל והזדקנות העור מופיעים יותר ויותר קמטים, חלקם נובעים מהבעות הפנים- קמטי הבעה, חלקם נובעים מהשפעת כוח הכובד והתרופפות שרירי הפנים וחלקם נובעים מחשיפה לשמש, זיהום אויר, תזונה שאינה מותאמת, מצבים בריאותיים, טיפולים רפואיים שונים ועוד.
אנו מביטות לרוב על פנינו במראה מגדילה ולעיתים אף עם משקפי ראייה ואז אנו רואות בהגדלה את כל הפגמים וביניהם הקמטים. הקמטים מחולקים למספר סוגים והטיפול בם הינו שונה. על כך ארחיב בפוסט ייעודי. הדרכים האפשריות לטפל בקמטים באופן כללי הינן- ניתוח הרמת פנים (פייסליפט) על צורותיו השונות, הזרקת בוטולינום טוקסין או חומצה היאלורונית, קילופי עור (פילינג) בעומקים שונים ולצד כל זה כמובן מניעת פגיעה בעור וברקמות שמתחתיו בעזרת שמירה על אורח חיים בריא, גם על כך אפרט בהמשך.

פיסול הפנים הינו אחד השלבים החשובים במתן מראה רענן וצעיר לפנים.
הפיסול כולל החזרת צורה ונפח ללחיים, החזרת הגדרה לקו הלסת התחתונה, מילוי שקעים שנוצרו באזור הרקות ופיסול הסנטר ועוד. עם השנים, אובדן נפחים ונדידת רקמות שומן, החלשות שרירי הפנים והזדקנות העור- קווי המתאר של מסגרת הפנים הולכים ומטשטשים. טיפול בכל אלו משיב לפנים את החיוניות והמראה הצעיר והאסתטי. פיסול הפנים מבוצע עם מספר סוגי חומרים, ביניהם חומצה היאלורונית- על כך ארחיב בהמשך.

על מנת לשמור על מראה צעיר, בריא ואסתטי לאורך זמן יש להקפיד על מספר דברים:

1. לבוא לטיפולים בתדירות כזו שתשמור על המראה. רוב החומרים המוזרקים כיום הינם חומרים מתכלים אשר הגוף מפרק, או שהשפעתם פגה. החומצה ההיאלורונית מושפעת ממספר גורמים, ביניהם עישון – שעליו יש לנו השפעה…
השפעת רעלן הבוטולינום על השריר מגיעה לשיאה כשבועיים לאחר ההזרקה ויכולה להמשך מספר חודשים. מומלץ לחדש את הזרקת הבוטולינום מעט לפני שהשריר חוזר לפעילות מלאה, כך אפשר להשיג השפעה מצטברת שבסופה השריר ייחלש והקמטים ילכו ויתמעטו.

2. להפחית גורמים המזיקים לעור כמו- עישון, חשיפה לשמש, סטרס ממושך ועוד.

3. העור שלנו הינו רקמה חיה, נושמת בה תאים חדשים נוצרים כל הזמן. על מנת שהעור יוכל להמשיך לבצע תפקיד זה, עליו להיות מוזן כמו כל רקמה אחרת בגופנו. שמירה על אורח חיים בריא משרתת גם את עורנו. הקפדה על תזונה בריאה ומותאמת לנו אישית, פעילות גופנית שמדויקת לנו, תוספי תזונה, פעילות מפיגת מתחים, הקפדה על שינה מספקת ואיכותית, שמירה על מעגלים חברתיים תומכים ואוהבים – כל אלו הם רק חלק ממה שרואים בסוף "על הפנים" בצד כל הטיפולים האסתטיים שציינתי. אשמח ללוות אותך במסע הבריאות והיופי שלך.